31 sierpnia 2016
Zapisy do sekcji
7 września 2016

Dożynkowe Rozgrywki Szachowe w Woźnikach

Dnia 27 sierpnia 2016 r. na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach  miał miejsce „Dożynkowy Turniej Szachowy 2016”. Na starcie zawodów stanęło 10 wielbicieli gry w szachy, grano systemem po 10 minut na zawodnika, na dystansie 9 rund. Tegoroczny turniej zgromadził zawodników z terenu Gminy i Miasta Woźniki, oraz zza granicy naszej gminy to jest z Kalet.

Bezapelacyjnym zwycięzcą został faworyt turnieju Mateusz Płonka z Kalet – 9,0 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Aleksy Walczak z Kalet – 7,0 pkt, a miejsce trzecie zajął Mateusz Wrodarczyk z Kalet – 6,0 pkt. Najlepszym reprezentantem Woźnik został Maciej Najder, który uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Kolejność pozostałych graczy była następująca: 5. Kacper Wrodarczyk, 6. Tobiasz Gorol, 7. Michał Rupik, 8. Marek Rupik, 9. Emilia Żylak i 10. Marcin Żylak. W tym roku nagrodę specjalną dla najmłodszej zawodniczki turnieju wręczono Emilii Żylak reprezentantce Woźnik. Cóż to były za emocje.