5 maja 2015
ZUMBA FITNESS
7 maja 2015

Turniej Młodego Smoka w MGOK Woźniki

W dniu 2 maja 2015 r odbyła się VI edycja turnieju Młodego Smoka w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Woźnikach. Turniej odbył się dzięki akcji wspomagaj.pl/karateslask, z której zakupiono puchary dla najlepszych zawodników. Patronat honorowy nad imprezą sprawował pan Burmistrz Miasta i Gminy Woźniki Alojzy Cichowski . W imprezie brało udział 74 zawodników reprezentujących następujące miejscowości : Woźniki, Ligota Woźnicka, Lubsza, Kamienica, Starcza, Boronów, Kalety oraz Piekary Śląskie. Do pomocy w przygotowaniu turnieju przyczynili się przede wszystkim pani Karolina Żylak, Dawid Wachowski, Piotr Miela oraz Barbara Włodarz, za co zarząd klubu oraz uczestnicy imprezy serdecznie dziękują. Podczas ceremonii zakończenia imprezy zostały wręczone nagrody specjalne. Najmłodszy uczestnik turnieju – Fabian Cyl, najmłodsza uczestniczka – Maja Czechowicz . Tytuł najlepszego technika turnieju w kategorii chłopców zdobył Łukasz Kopcik, natomiast w kategorii dziewczyn – Julita Rygoł. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła Kamienica, drugie Ligota Woźnicka, trzecie miejsce Piekary Śląskie i czwarte Woźniki.